5 видів чоловічої нижньої білизни, яка має бути у вашому гардеробі

◷ Время чтения: 2 мин.

Минули часи, коли чоловіча білизна обмежувалася трендовими в Радянському союзі сімейними трусами. Сьогодні цей елемент гардеробу доступний в різних стилях та дизайнах.

Найголовніше в чоловічому спідньому — зручність. Не варто купувати спідню білизну, через яку вам часто хочеться почухати «п’яту точку». В цій статті представлені 5 видів чоловічої нижньої білизни, яка обов’язково має бути у вашому гардеробі.

Бріфи

Досить розповсюджений на сьогоднішній день тип чоловічої нижньої білизни, яка має Y-подібну форму і виглядає неймовірно спокусливо. Брифи, як їх ще називають, відрізняються практичним дизайном та бувають високої, середньої та низької посадки, що дозволяє вибрати один із фасонів залежно від типу штанів, які ви носите. Існують різні категорії бріфів: прозорі, мереживні, з різноманітними принтами та різних кольорів.

Боксери

Боксери — найпопулярніший вид спідньої білизни у чоловіків. Вони представляють собою труси вільного крою, які віддалено нагадують «сімейки». Мають досить стильний вигляд завдяки своєму мішкуватому дизайну. Найбільш розповсюдженими та популярними вважаються мереживні, прозорі та боксери зі збільшеним обсягом. Бувають моделі з ширінкою та без.

Труси-транки

Являють собою гібрид двох попередніх типів чоловічої спідньої білизни, які за дизайном схожі на боксери, але при цьому такі ж облягаючі, як бріфи, і є одним із найпопулярніших видів трусів на Заході. Цей різновид чоловічої спідньої білизни має стильний вигляд і відрізняється універсальністю, оскільки повторює форму тіла свого власника. Транки добре себе почувають як в офіційному, так і в повсякденному стилі.

Боксери-бріфи

Боксери-бріфи або труси-шорти поєднують у собі найкраще з обох світів: трусів та боксерів. Відрізняється лаконічним дизайном та облягаючим фасоном, що забезпечує максимальну підтримку інтимних частин тіла. Деякі традиційні боксери мають вільну посадку та задираються на штани. У трусів-шортів такої проблеми немає. Вони зменшують злипання і скручування ваших інтимних частин тіла, що робить їх відмінним варіантом навіть для найвужчих облягаючих джинсів. Доступні у двох версіях: зухвалі боксери та боксери з низькою посадкою.

Джоки

Відвертий та стильний тип чоловічої білизни, яку можна придбати за вигідними цінами в інтернет-магазині menbox. На сайті ви знайдете багато цікавих моделей трусів, які неодмінно сподобаються вам та вашій обраниці. Джоки мають максимальну схожість з жіночими танга та стрінгами спереду, але повністю відкриті ззаду, фіксуються за допомогою спеціальних еластичних лямок, що проходять знизу сідниць. Частіше всього використовуються для особливих випадків, рідше — для повсякденного носіння.

 

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.