Чому студенти обирають Apple MacBook

◷ Время чтения: 2 мин.

Згідно з опитуванням, проведеним авторитетним розробником програмного забезпечення Jamf Holding Corporation, принаймні 71 % студентів віддають перевагу Apple MacBook. Отже варто розібратися, чому учні вищих навчальних закладів обирають саме MacBook, а не ноутбуки на Windows.

Висока продуктивність

Продуктивність є основним фактором популярності MacBook серед студентів. Незалежно від того, скільки програм або додатків запущено одночасно, швидкість роботи MacBook ніколи не знижується. Система Mac працює дуже гладко і реагує незалежно від того, яке у вас навантаження. Це гарна машина для багатозадачності.

Чудово продуманий дизайн

Багато молодих користувачів зізнаються, що вирішили купити Apple MacBook, тому що ця серія ноутбуків завжди в тренді та має надсучасний дизайн. З погляду дизайну «яблучні» лептопи дійсно мають значно кращі відгуки, ніж звичайні портативні ПК. Основна родзинка дизайну MacBook — це простота, яка органічно переплітається із привабливістю.

Тривалий час автономної роботи

Дуже важливо, щоб студенти мали ноутбук, який можна носити з собою по кампусу протягом усього дня без необхідності підзарядки. Apple MacBook здатний працювати близько 13–17 годин при середньому навантаженні без підзарядки. Отже, тривалий час автономної роботи — ще одна вагома причина придбати «Макбук».

Високий рівень безпеки

Зрозуміло, що в порівнянні з дорослими користувачами, більшість студентів не зацікавлена у надвисокому рівні захисту, оскільки не зберігають у своєму лептопі чогось цінного чи надважливого, крім електронних книг та нотатків. Але безпека стосується не тільки особистих даних! Apple MacBook надійно захищений від вірусів та шкідливих програм вже із коробки. Вам не потрібно підписуватись на антивірус або турбуватися про збій вашої ОС. Комп’ютери Mac мають репутацію більш безпечних і менш схильних до зараження вірусами і шкідливими програмами, ніж ноутбуки з Windows.

Відповідає всім вимогам студента

MacBook відповідає всім вимогам студента, включаючи MS Word (доступний у Windows та Mac), MS PowerPoint (доступний у Windows та Mac), електронну таблицю MS Excel (доступний у Windows та Mac) та браузер (доступний у Windows, Linux та Mac). Отже, це основні потреби студента, і MacBook може забезпечити все це найкращим чином.

Тенденція продуктів Apple

Остання причина, чому студенти купують MacBook, полягає в тому, що вони вже мають телефони, годинники, навушники та інші гаджети Apple. Коли людина задоволена продуктом, який має нині, є сенс купувати більше товарів цього виробника. Крім того, iPhone та ноутбуки Apple сумісні на відміну від звичайних портативних ПК та iPhone. Телефони Apple користуються величезною популярністю серед студентів, вчителів, батьків та всіх інших фахівців, тому не дивно, що студенти тяжіють до ноутбуків Apple.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.