Що Hugo Boss пропонує носити цієї зими

◷ Время чтения: 2 мин.

Hugo Boss https://hugo-boss.diforte.ua/ua/ — це відомий німецький бренд, який існує в світі з 1923 року. За цей період він зібрав величезну цільову та постійну аудиторію. Все починалося просто з того, що компанія випускала одяг для представників робочого класу. Зараз все змінилося. Тепер мова йде про сучасних клієнтів різного соціального стану. Це можуть бути, як відомі зірки, так і звичайні офісні працівники з гарною зарплатнею. Компанія останні декілька років навіть активно випускає лінійки для підлітків та молоді. Речі з даної категорії коштують значно менше.

Які тренди запроваджує Hugo Boss?

Цієї зими в моді знову плісирована спідниця. Тож, якщо хтось бажає одягатися стильно, актуально, то точно потрібно поповнити гардероб саме таким варіантом речі. Взагалі цей тренд перейшов до холодної пори роки з осіннього сезону. Тож, якщо хтось не бажав купувати плісовану спідницю виключно на 3 місяці, то слід передумати, вона буде актуальна ще й весною. Є велика вірогідність, що з нами цей тренд на рік або два. Пасує такий елемент одягу під будь-який стиль, що великий плюс. Головне для осені та зими обирати варіант виключно з теплої тканини. Так можна буде і сезону відповідати, й не замерзне ніхто.

До речі, хутряні вироби знову актуальні. Слід зазначити, що модний дім Hugo Boss використовує виключно натуральні матеріали. Саме тому все, що вироблено з хутра, в принципі не може коштувати дешево. Слід звернути увагу як на шуби, так і на светри, жилетки, брюки, хутряні аксесуари.

Якщо жінка бажає привернути до себе велику кількість уваги, то їй слід подумати про те, щоб для цієї зими придбати ультраобтислий комбінезон або одразу декілька в різних кольорах. Якщо тіло та впевненість у собі дозволяють, то тоді представниця слабкої статі зможе бути в тренді. Ця річ зараз та навіть в наступному році вважається максимально актуальною. Модний дім Hugo Boss навіть випустив одразу декілька варіантів стильних комбінезонів. Це новинка, яка не проходить повз модні подіуми. Багато хто з зірок вже встигли одягнути на себе нові моделі, а зараз це може зробити майже кожна, якщо вирішиться придбати собі подібний одяг.

Жіночі светри зимою теж актуальні. До речі, вони повинні бути лаконічними, але з цікаво зробленими рукавами. Ось такий тренд і пропонує виробник «Хуго Босс». Можна обрати, як класичний светр зі спущеними плечима, так і комбінацію теплої, прозорої тканини. Це теж популярний тренд. Ще в моді прямі, короткі кофти, але зимою рекомендується носити їх виключно з джинсами, які безпосередньо йдуть з високою посадкою або зі штанами. Довгі кофти теж можна обирати. Їх краще або заправляти, або комбінувати з лосинами. Якщо річ оверсайз, а хочеться зробити акцент, то можна використати пояс та зробити ефект приталеності. Краще обирати для цього натуральний шкіряний ремінець, щоб підкреслити стиль та власні фінансові можливості. Бренд Hugo Boss всім охочим пропонує декілька власних стильних варіацій.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.