Вирушайте в пригоду із Зевсом у слоті Rise of Olympus

◷ Время чтения: 3 мин.

Слот Rise of Olympus 100 працює на програмному забезпеченні Play’n GO і має 5 барабанів і кластерні лінії виплат. Заголовок показує вам, що ми говоримо про слот із грецькою міфологією як темою, а фактична сюжетна лінія розповідає про пригоди Аїда, Посейдона та Зевса. Пориньте в цей потужний слот і вирушайте в пригоду з трьома братами на сайт vkursi.te.ua Космолот офіційний, щоб отримати справжній джекпот.

Як грати в слот Rise of Olympus 100?

Будьте на боці богів, і ви зможете скористатися їхніми можливостями, але не забувайте робити ставки.

  • Збільшуйте та зменшуйте свої ставки за допомогою панелі швидких ставок.
  • Коли ставки встановлені, натисніть «Оберти», щоб швидко запустити барабани.
  • Автоматична гра дозволить вам вибрати кількість автоматичних обертань без перерв і запустити барабани для вибраної кількості обертань.

Особливості слота

Золота монета «Пегас» — це дикий символ у грі, який може замінити всі символи в грі та допомогти таким чином створити більше виграшних комбінацій. Якщо трапиться, що на сітці залишаться лише символи Wild, вони також будуть видалені та очистять сітку. Якщо вам вдасться повністю очистити сітку від усіх символів, ви виграєте ставку на 50 разів.

Божа рука

У невиграшних обертаннях Бог, який опиняється на сітці, може використати свою силу, щоб допомогти вам і спробувати виграти. Кожен із трьох богів має свою власну силу: Аїд перетворить один набір символів, Посейдон нагородить 1 або 2 дикими символами та додасть їх до сітки, а Зевс видалить два набори символів. У процесі безкоштовних обертань вибрана сила спрацьовуватиме під час кожного невиграшного обертання.

Гнів олімпійців

Слот Rise of Olympus

У той момент, коли ви починаєте гру, ви помітите лічильник, розташований праворуч від сітки, який буде заряджатися, збираючи символи Gold God. Лічильник розділений на 3 розділи, і вам знадобиться 3, 4 або 5 символів, щоб заповнити 1, 2 або всі 3 розділи лічильника. Після заповнення лічильника функція активується, і Аїд, Посейдон і Зевс виконають свій модифікатор в одному ігровому раунді, і якщо сітка буде очищена, буде надано функцію безкоштовних обертань.

Безкоштовні обертання

Після запуску функції ви зможете вибрати один із трьох варіантів безкоштовних обертань: Hades, Poseidon або Zeus, які можуть присудити 4, 5 або 8 обертань для функції. Під час безкоштовних обертань множник виграшу не скидається між обертаннями й залишатиметься таким до завершення функції, але не може перевищувати x100. Повне заповнення лічильника під час функції призведе до повторного запуску обертів, і ви можете виграти 2, 3 або 4 додаткові оберти.

Резюме

Rise of Olympus 100 — насичений діями спадкоємець іншої класичної гри, натхненної грецькою міфологією, Rise of Olympus, до того ж дуже добре зроблений. Це не перший слот із таким вирізом, і ми бачили ще кілька, які вийшли з кухні команди Play’n GO. Цей конкретний слот є дуже придатним для гри та цікавим із захоплюючим екшеном, який забезпечує високу волатильність і ставку x15000 як максимальну експозицію.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.