Як підготуватися до купівлі б/у техніки

◷ Время чтения: 2 мин.

Купівля техніки, яка вже була у використанні — клопітлива справа, до якої треба підійти з відповідальністю та особливою увагою. Щоб не натикнутися на шахраїв обирайте ноутбук бу за кращою ціною через перевірений сайт. Але якщо все ж таки доведеться зустрічатися особисто з продавцем — слід дотримуватися певних правил успішної взаємодії.

Попередній огляд

Перед тим, як призначити зустріч з продавцем варто заздалегідь впевнитися у наступному:

  • Техніка повинна не тільки працювати задовільно, але й відповідно виглядати. Попросіть продавця зняти для вас детальний відео-огляд, надати додаткові фото, на яких ви зможете побачити усі дрібні деталі пристрою. Так ви зможете впевнитися, що зовнішній вигляд техніки задовільний. Зверніть увагу на глибокі вм’ятини та подряпини на корпусі, які можуть бути — це зазвичай свідчить про те, що ноутбук падав або на нього падало щось важке. Це своєю чергою може бути тривожним дзвіночком стосовно його справної роботи у майбутньому.
  • На відео ви також можете запитати продавця продемонструвати, як працює техніка, щоб не витрачати час дарма на зустріч, якщо щось піде не так. Сюди може війти також тестування портів, Wi-Fi, реакції ноутбуку.
  • Не менш важливим аспектом є ваше внутрішнє відчуття стосовно спілкування з продавцем. Якщо ви будете уважні та довіритеся своїй інтуїції — відразу помітите, що він щось приховує або недоговорює. Це може бути відкладання зйомки відео-огляду, нескінченне знаходження відмовок щодо надання вам додаткових матеріалів.

Якщо перша взаємодія з продавцем пройшла успішно — можете сміливо домовлятися про офлайн зустріч або пересилку пристрою наложеним платежем. На сайті https://gazik.ua/ ви можете знайти багато пропозицій техніки б/у, яку можна швидко придбати.

Зустріч з продавцем

Якщо ви все ж таки вирішили зустрітися з продавцем, головне — це обрати правильне місце для зустрічі. Воно повинно бути затишним, спокійним та обов’язково надати вам доступ до джерела напруги, щоб було до чого підключити техніку для перевірки. Не стримуйте себе у розмові з продавцем та розпитайте у нього в усіх деталях, як саме він використовував ноутбук, як він йому сподобався, чого вирішив продати тощо. Чим більшою кількістю інформації ви будете володіти — тим легше буде прийняти правильне рішення.

Часто продавці можуть намагатися щось приховати від покупця або навіть ненавмисно забути згадати про певний випадок під час експлуатації. Тому відповідальність за отримання усієї детальної інформації лежить саме на плечах покупця. Якщо людина буде нервувати — ви відразу це помітите. Коли ви відчуєте хоча б незначну, як може здатися, невпевненість у купівлі, бажано не згоджувати угоду та поміркувати певний час на самоті.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.