Де і як вигідно замовити цигарки оптом

◷ Время чтения: 3 мин.

Антитютюнові кампанії, популярні в нинішньому столітті, вплинули на смаки цінителів тютюнової продукції. Зараз вже не модно курити звичні міцні сотки, їм на зміну прийшли витончені стильні розміри slims та super slims, які раніше вважалися дамськими сигаретами.

Модний критерій — довжина сигарети

Вибираючи найпопулярніші тонкі сигарети, покупці орієнтуються не лише на зовнішню витонченість. Причина популярності формату slims полягає в тому, що від розмірів тютюнового виробу залежить кількість смол і нікотину, що вдихаються: чим довша сигарета, тим більше смол осідає при вдиханні диму на фільтрі і цигарковому папері, і менше їх потрапляє в легені.

Важливе значення має й фільтр. Для тонких сигарет зазвичай виробляють подовжені фільтри (Turbo filter) з подвійною або потрійною перфорацією, куди іноді додають шар з вугільним абсорбентом. Turbo filter забезпечує рівномірну протяжку диму, додатково підвищуючи рівень фільтрації.

Тонкий смак Вірджинії

Прикладом марки, що відповідає модним тенденціям, може бути бренд Compliment, який випускає українська компанія Marvel International Tobacco Group. Крім традиційних форматів king size у цій лінійці привертають увагу покупців формати demi та super slims. Незважаючи на наявність маркування Red ці сигарети не надто міцні. Для їх виробництва використовується відомий сорт Bright Virginia, який відрізняється ніжним солодкуватим смаком, а технологія Refined Taste дозволяє чітко контролювати оптимальне поєднання тютюнового смаку і помірної фортеці.

Українські покупці давно оцінили сигарети Комплімент, купити які можна у магазині «Сигар-опт».

Compliment — бренд, який вміє робити компліменти

Цигарки Compliment справді підійдуть будь-якому курцеві. Дизайн пачки розроблений з урахуванням тенденцій Urban-style, а різні формати дозволяють охопити широку аудиторію. Лінійка представлена сімома видами сигарет.

  • Compliment RED. Стандартний формат KS, стандартний ацетатний фільтр, американська тютюнова мішка. Вміст смол — 10 мг, нікотину — 0,9 мг. Ідеально підходить любителям міцного тютюну.
  • Compliment BLUE. Стандартний формат KS, стандартний ацетатний фільтр, американська тютюнова мішка. Вміст смол — 6 мг, нікотину — 0,5 мг. Полегшений варіант для тих, хто не любить сильний післясмак міцних сигарет, але хоче насолоджуватися інтенсивним процесом куріння.
  • Compliment BLUE demi slims Компактний формат DS, посилений ацетатний фільтр, американська тютюнова мішка. Вміст смол — 3 мг, нікотину — 0,3 мг. Серія випускається в комплектації 20 та 25 цигарок у пачці. Такий формат підходить тим, хто бажає скоротити час куріння, не втрачаючи при цьому насиченість смаку.
  • Compliment WHITE demi slims. Компактний формат DS, посилений ацетатний фільтр, американська тютюнова мішка. Вміст смол — 1 мг, нікотину — 0,1 мг. Серія випускається в комплектації 20 та 25 цигарок у пачці.
  • Compliment mentol super slims. Компактний формат SS, фільтр типу Turbo, американський тютюновий мішок. Вміст смол — 5 мг, нікотину — 0,5 мг.
  • Compliment BLUE super slims. Компактний формат SS, фільтр типу Turbo, американський тютюновий мішок. Вміст смол — 3 мг, нікотину — 0,3 мг.
  • Compliment WHITE super slims. Компактний формат SS, фільтр типу Turbo, американський тютюновий мішок. Вміст смол — 1 мг, нікотину — 0,1 мг.

Зробити собі комплімент можуть всі

Орієнтовані на широку аудиторію споживача сигарети Compliment, ціна на які регулюється українським виробником — це у прямому розумінні відмінний комплімент, який може зробити собі кожен. Створивши велику лінійку бренду, виробник ліквідував проблему вибору навіть для покупки в інтернеті. Не треба купувати на пробу, щоб перевірити якість — це гарантує Marvel International Tobacco Group. Немає необхідності пробувати смак: на сайті виробника та в інтернет-вітрині магазину «Сигар-опт» є достатньо повний опис, щоб вирішити, які саме купити сигарети. І навіть не треба витрачати гроші на подорож до магазину.

Оптовий комплімент онлайн

Купити сигарети Комплімент та інші марки в інтернет-магазині «Сигар-опт» можна, не відволікаючись від домашніх справ чи віддаленої роботи. Потрібно лише вибрати та заповнити віртуальний кошик прямо на сайті cigar-opt.com або зателефонувати за телефоном +38 (097) 064 83 98. Якщо все ж таки залишилися сумніви щодо вибору марки, є цілодобова можливість проконсультуватися з менеджерами магазину в телеграм-каналі t.me/cigaropt. А якщо немає бажання йти до пункту видачі замовлень, до послуг покупців є доставка до дверей.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.