Компанія NsdGroup пропонує скандинавський стиль будинків під ключ

◷ Время чтения: 2 мин.

NsdGroup — ремонтно будівельна компанія, яка вже майже 20 років працює на українському ринку та надає своїм клієнтам якісні послуги. За цей відносно короткий проміжок часу NsdGroup зарекомендувала себе як надійного та сумлінного підрядника, який є запорукою успішного будівництва.

В портфоліо компанії налічується понад 25 збудованих під ключ будинків та виконано близько 1000 ремонтів житлових приміщень. Нині на підприємстві задіяно більше 70 кваліфікованих працівників, які добросовісно та бездоганно виконують свою роботу з дотриманням всіх чинних будівельних норм.

Перелік послуг компанії NsdGroup

Актуальний перелік послуг виглядає так:

  • Дизайн інтер’єру, починаючи від дизайну будинків, квартир та котеджів та закінчуючи дизайном нежитлових приміщень (офіси, стоматології, кав’ярні і т. д.), а також 3D візуалізацією інтер’єру.
  • Всі існуючі види ремонтних робіт включно з ремонтом під ключ.
  • Будівництво будинків та котеджів.
  • Проектування, реконструкція, реалізація геотермального опалення.

Чому варто звернути увагу на дизайн у скандинавському стилі та замовити його у NsdGroup

NsdGroup неодноразово виконувала замовлення на скандинавський стиль будинків https://nsdgroup.com.ua/uk/stili/skandinavskij-stil/, якому притаманні скромність, натуральність і демократичність. Саме цей дизайн включає в себе природні елементи, такі як світле дерево та скульптури, натхненні природою. Йому притаманні скандинавський холод, який підкреслюється північною палітрою кольорів, а саме світло-сірим, білим та ціановими відтінками.

Особлива увага в скандинавському стилі приділяється простору та достатньому освітленню, а також оптимальній функціональності. Дизайн вирізняється відкритістю планування, достатньою кількістю дерева в інтер’єрі, просторими вікнами.

Також серед сучасних стилів, які користуються особливим попитом у клієнтів NsdGroup — мінімалізм, лофт та хай-тек.

На даний момент компанія обслужила понад 1700 осіб, які залишились повністю задоволені співпрацею та отриманим результатом. Цього вдалося досягти завдяки максимальній відповідальності, з якою NsdGroup підходить до своєї роботи.

Узгодження робіт з клієнтом, неухильне дотримання всіх домовленостей, добросовісне виконання зазначених у договорі зобов’язань та чіткі дедлайни — ось що допомагає NsdGroup бути на голову вищими за конкурентів.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.