Лосьйони проти випадіння волосся топ 5 у 2023 році

◷ Время чтения: 3 мин.

Лосьйон — найбільш популярний засіб від випадіння волосся. Він ефективно бореться з алопецією та стимулює ріст нових волосків. Його легко застосовувати, нескладно знайти у магазинах і, як правило, засіб підходить для всіх станів волосся та видів випадіння. Хочемо представити Вам рейтинг найдієвіших лосьйонів, які радикально рятують від випадіння!

1 місце: Orising Caduta Lotion

Orising Caduta Lotion

Унікальний натуральний склад лосьону Orising ніжно подбає про шкіру голови, але при цьому дасть жорстку відсіч випадінню! Активні природні компоненти стимулюють волосяні сосочки та зміцнюють цибулини, відновлюють здоров’я та красу локонів.

 • Тип волосся та шкіри голови: всі типи.
 • Країна-виробник: Італія.
 • Об’єм: 100 мл.

Не дивно, що цей засіб визнано найкращим, адже респектабельна італійська фірма косметики «Orising», «тримаючи руку на пульсі», вивчає вимоги споживачів і застосовує інноваційні технології у виробництво продукції. Якість волосся з цим засобом впевнено покращується, а пасма стають міцними, сильними та здоровими!

2 місце: М System 4 M Moisture Scalp Lotion

М System 4 M Moisture Scalp Lotion

Лікувальний лосьйон фінського бренду System 4 (https://beautis.com.ua/ua/system-4-m-moisture-scalp-lotion/) купити варто тому, що він відмінно зволожує, оновлює шкіру після пошкоджень, завданих фарбуваннями, освітленнями, біозавивками, стайлерами.

 • Тип волосся та шкіри голови: всі типи, особливо підходить сухому.
 • Країна виробник: Фінляндія.
 • Об’єм: 150 мл.

Активні компоненти у вигляді екстракту алое, молочної та гіалуронової кислоти заспокоюють та зволожують шкіру, клімбазол та піроктон оламін усувають бактерії та грибки, гідрогенізована касторова олія відповідає за зменшення лущення, а кераміди та цераміди загоюють травмовані ділянки. Водночас, ці компоненти допомагають ефективно боротися з алопецією.

3 місце: DSD De Luxe 3.4.1

DSD De Luxe 3.4.1

Засіб позиціонує себе, як дієве рішення проти випадіння, а збагачений активними компонентами склад — тому підтвердження! Натуральні елементи, починаючи від кофеїну та закінчуючи екстрактом каєнського перцю, забезпечують повноцінне живлення локонів та шкіри голови, повертаючи їм здоров’я та силу!

 • Тип волосся та шкіри голови: всі типи.
 • Країна-виробник: Іспанія.
 • Об’єм: кожна ампула — 10 мл.

Тривалість лікування DSD-ампулами — 3 місяці, через які до Вашого волосся не просто повернеться колишнє здоров’я і об’єм, воно стане більш густим і доглянутим, ніж до випадіння!

4 місце: Orising Caduta Lotion в ампулах

Orising Caduta Lotion в ампулах

Регулярне використання цього засобу гарантує повне насичення активними компонентами, живлення волосяних цибулин, пробудження фолікул зі сплячки та стимуляцію росту нових, гарних, здорових локонів.

 • Тип волосся та шкіри голови: всі типи.
 • Країна-виробник: Італія.
 • Об’єм: 12 ампул по 10 мл.

Декілька слів про основні компоненти: екстракт ялівцю відмінно дезінфікує та посилює ріст волосся, екстракт лікарської шавлії зменшує лущення шкіри, покращує її загальний стан, пантенол оновлює та зволожує волосся, а ментол заспокоює шкіру голови.

5 місце: Oxford Biolabs Hair Revitalizing Lotion

Oxford Biolabs Hair Revitalizing Lotion

Неймовірно якісний засіб, розроблений під наглядом європейських експертів. Лосьйон не містить синтетичних барвників та ароматизаторів, а навпаки — створений на натуральній основі, що дуже важливо для чутливої шкіри голови.

 • Тип волосся та шкіри голови: всі типи.
 • Країна-виробник: Велика Британія.
 • Об’єм: 60 мл.

Активні компоненти засобу — запатентовані комплекси поживних речовин, абсолютно безпечних для здоров’я. Лосьйон протестований німецьким інститутом дерматології «Dermatest» у 2018 році, тому його надійність та ефективність доведено!

Лікування алопеції вимагає, по-перше, оперативної реакції, а по-друге, систематичного повноцінного догляду. Завдяки лосьйонам, представленим вище, буде набагато простіше позбутися випадіння, адже вони представляють повноцінне харчування волоссю та шкірі голови. А все, що залишається за Вами — це вчасно вибрати, придбати засіб і регулярно його використовувати.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.