Як визначити, чи ваш додаток Health продає ваші особисті дані

◷ Время чтения: 2 мин.

Хоча вони продаються як безцінні інструменти для управління та покращення нашого добробуту, програми для здоров’я можуть мати іншу сторону. Неетичний обмін даними, пов’язаний із додатками для здоров’я, був гарячою темою в останні роки, у центрі уваги були програми для відстеження менструальних циклів. На сучасних apple iphone 13 такого вже не трапляється, та варто бути пильними.

Чому можливе поширення особистих даних

Нечітка політика конфіденційності, акуратне формулювання та відсутність прозорості можуть викликати у вас сумніви, чи безпечно використовувати ваш додаток для здоров’я.

Давайте заглибимося в заплутані сфери захисту персональних даних, як програми для здоров’я можуть загрожувати вашій безпеці та що робити, щоб ваші особисті та конфіденційні дані залишалися захищеними.

Що таке конфіденційність даних?

Конфіденційність даних стосується захисту та законного поводження з особистою інформацією, тобто гарантування того, що люди можуть диктувати, як, коли та скільки їхніх даних передавати. Вона гарантує, що індивідуальні конфіденційні дані зберігаються в безпеці, конфіденційності та використовуються лише для авторизованих цілей. Конфіденційність даних забезпечується юридичними та етичними практиками та правилами (зокрема, CCPA у США та GDPR у Європі), що означає, що організації та окремі особи мають співпрацювати, коли йдеться про збір, зберігання, обробку, передачу та видалення персональних даних. В iphone 11 128 ці стандарти дотримуються. Варто врахувати, що все це звучить чудово, але, завжди є люди, які порушують правила

Які програми охорони здоров’я порушують вашу конфіденційність?

Сумна правда полягає в тому, що багато програм для здоров’я та фітнесу порушують вашу конфіденційність. Вони запитують багато особистих даних, які не потрібні іншим типам програм, зокрема показники вашого тіла, фактори способу життя, звички, поведінку під час сну, психічне здоров’я та самопочуття. Серед типів програм для здоров’я, які часто загрожують конфіденційності:

  • Відстеження фертильності або менструального періоду.
  • Програми для підтримки психічного здоров’я.
  • Трекери симптомів.
  • Програми для відстеження фітнесу та дієти.

Занепокоєння щодо безпечності використання додатків для відстеження менструальних циклів існувало роками та ще більше посилилося у 2022 році після скасування прав на аборт у США. Функція Privacy International підкреслює тривогу, що виникла у зв’язку з додатками для відстеження менструальних циклів, і це скасування закону, і пояснює, як компанії та розробники можуть ігнорувати вимоги щодо конфіденційності або навіть дозволяти використовувати та ділитися конфіденційними даними. Можливо, більш дивним є занепокоєння навколо програм для психічного здоров’я та конфіденційності даних.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.