Відновлення акумуляторів для електрообладнання — це можливо

◷ Время чтения: 2 мин.

Акумулятори для ноутбуків і електроінструментів являють собою збірку, що складається з друкованої плати і літій-іонних елементів. Електронний блок містить контролер управління і пам’ять, яка може бути у вигляді такої EEPROM, як M37515 або FLASH ROM, наприклад, BQ2085. Ще одним важливим елементом друкованої плати є запобіжник, який перегорає в разі некоректної роботи акумулятора.

Що являє собою процес відновлення?

Це послуга, пов’язана з втручанням в електроніку (друковану плату) акумулятора і заміною всіх зношених елементів, з яких складається збірка. Ремонт електронної плати зводиться до обнулення пам’яті шляхом зміни поточної кількості циклів, зміни дати виробництва і внесення інших змін у контролер, пов’язаних з використанням нових елементів. У процесі відновлення так само іноді доводиться замінити пошкоджений запобіжник.

Заміна елементів живлення

Елементи, що перезаряджаються, є найважливішими компонентами будь-якої літій-іонної батареї. Вони визначають час роботи ноутбука в автономному режимі. Тому під час ремонту АКБ велике значення слід надавати якості встановлюваних елементів. Усі комірки у відновлених акумуляторах не повинні мати внутрішній опір вище 20 мОм, а перепади напруги на окремих ділянках елементів не повинні перевищувати 15 мВ. З огляду на такі суворі стандарти, можна бути на 100 % впевненим, що батареї після перепакування мають чудову якість, часто набагато кращу, ніж у випадку з новими оригінальними акумуляторами.

Переваги відновлення

Користувачі портативного електрообладнання часто запитують, який сенс відновлювати батарею, якщо можна купити нову і набагато дешевшу заміну. Є кілька основних переваг перепакування, які розглянемо нижче:

  • Контролер батареї

Під час ремонту в батареї залишається оригінальний модуль керування, який повністю сумісний зі споживачем, що підключається.

  • Якість елементів живлення

Виробники аналогів використовують дешеві небрендові елементи з низькою ємністю (часто нижче 2000 мАг), більш високим внутрішнім опором і, отже, більш коротким терміном служби. У відновлених акумуляторах сумлінні майстри, як тут https://www.aks.ua/remont/accumulyatory.html використовують тільки нові, фірмові елементи з низьким внутрішнім опором, що забезпечує правильну роботу акумулятора на довгі роки.

  • Безпека

Часто можна зіткнутися з новими батареями в платі управління яких немає елементарного запобіжника. Зі свого боку, у відновлених батареях зберігаються всі системи захисту, передбачені заводом-виробником.

Таким чином, стає зрозуміло, що відновлення акумулятора є цілком собі виправданим рішенням для користувачів портативних ПК та електроінструментів, які не хочуть переплачувати за нову батарею і при цьому бажають користуватися якісним продуктом.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.