Як вирішити проблему з тріснутим дисплеєм смартфона

◷ Время чтения: 2 мин.

Незалежно від того, стара у нас модель смартфона чи «свіжа», розбитий екран є серйозною проблемою, яка тягне за собою непередбачені витрати. Звісно ж кілька невеликих тріщин можуть навіть не вплинути на функціонал мобільного телефону, проте з естетичної точки зору подібний дефект має огидний вигляд, що може сильно турбувати користувача. Крім того, якщо проігнорувати тріщини, що утворилися, то рано чи пізно це призведе до погіршення ситуації, і відновлення смартфона може обійтися ще дорожче. Тому не варто відкладати ремонт у довгий ящик, бо треба відновити працездатність свого електронного помічника якомога швидше.

Що більші телефони, то вони вразливіші

На жаль, це правда. Екран сучасного смартфона тепер займає не менше 90 % лицьової панелі. Такі великі скляні області досить легко пошкодити і це може стати справжньою проблемою для користувача. Адже часом пошкодження стосуються не тільки верхнього скла, а й жк-панелі, внаслідок чого користуватися мобільним телефоном стає неможливо. Тому заміна дисплея здається в цьому випадку найбільш підходящим рішенням.

Заміна розбитого дисплея самостійно, що для цього треба?

Ви можете доручити заміну тріснутого екрану фахівцям, звернувшись до відповідного сервісного центру або ж спробувати виконати ремонт самостійно. Незалежно від обраного шляху вирішення проблеми, головний момент — знайти запасний дисплейний модуль, який відповідає моделі вашого телефону.

Щоб замінити цей елемент власноруч, також знадобиться невеликий набір інструментів: викрутка (іноді входить до комплекту постачання змінного дисплея) і пластикова лопатка. Також для кріплення екрана та деяких елементів корпуса потрiбен спецiальний клей для телефонiв, який можна замовити тут https://www.aks.ua/catalog/kley/.

В яких випадках краще звернутися в СЦ

Ми рекомендуємо не виконувати такий ремонт у домашніх умовах і без відповідного досвіду. Річ у тім, що конструкція смартфона дуже ніжна і містить у собі тисячі делікатних компонентів. Один необережний або необдуманий рух може призвести до таких наслідків, які буде важко виправити навіть руками фахівця. Тому краще трохи переплатити і здати телефон на ремонт у СЦ, у цьому разі можна бути на 100 % впевненим, що телефон після ремонту пропрацює ще не один рік.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.